SPORTSKO DRUŽENJE

Subotnje sunčano pre podne, 20. septembra 2014. godine, bilo je idealno za održavanje sportskog dana Politehničke škole, koji je organizovan na terenima OŠ Miroslav Antić na Paliću. Učenici su se takmičili u malom fudbalu, učestvovalo je osam ekipa, a ekipa Baratok je u finalu slavila pobedu, dok je najbolji strelac bio Mario Vavričak iz odeljenja G 2/5 sa postignutih šest golova.

Odigrane su i dve revijalne utakmice, devojke su pokazale svoje umeće sa fudbalskom loptom, a na kraju su i nastavnici zaigrali protiv učenika. Prisutni su mogli da uživaju u atraktivnom nastupu FREE STYLE fudbala u izvođenju tri učenika. Pored fudbala, igrale su se odbojka i basket, pa su mešovite ekipe zajednički pokazale svoj takmičarski duh u lepom sportskom druženju.