OTVORILI SMO VRATA

Naša škola širom je otvorila vrata u sredu, 25. marta 2015. godine, svim zainteresovanim učenicima završnog razreda osnovnih škola, koji su želeli da se upoznaju sa učenicima, profesorima i obrazovnim profilima.

Politehnička škola će u narednoj školskoj godini imati 224 slobodna mesta za upis u prvi razred. Politehnička škola obrazuje učenike na tri područja rada, a od ove godine u planu je uvođenje i novog obrazovnog profila – likovni tehničar, u području rada Kultura, umetnost i javno informisanje.

Budući srednjoškolci bili su u prilici da u razgovoru sa profesorima škole saznaju detaljne informacije o uslovima i potrebnim kvalifikacijama za upis u prvi razred, kao i o mogućnostima koje po završetku školovanja pruža diploma Politehničke škole. Obilazeći radionice grafičke, građevinske, drvnoprerađivačke struke i staklenik za pejzažnu arhiteturu, đaci su lakše stekli uvid u obrazovne profile Politehničke škole.

Fotografije možete pogledati u Galeriji slika [wonderplugin_gallery id=”11″]