USPESI U RUMUNIJI

U Rumuniji je od 7. do 10. aprila 2011. godine održana XVII međunarodna konferencija učenika građevinske struke, na kojoj je učestvovalo 6 učenika naše škole iz odeljenja AT 3/2,VT 4/2 i VT 3/1.   Ove godine na konferenciji su bili prisutni učenici iz Italije, Slovačke, Mađarske, Rumunije i Srbije.

Učenici Politehničke škole su postigli značajne rezultate.

Timea Nađ iz odeljenja VT 4/2 osvojila je prvu nagradu na konkursu Porta Speciosa iz Budimpešte (snimanje objekata od fasadne opeke). Kiti Belančić i Andrea Šarnjai iz odeljenja VT 4/2 na istom konkursu su osvojile drugu nagradu, dok je treća nagrada pripala učenicima Oliveru Vajdi i Adamu Dukaiju iz odeljenja AT 3/2.

Na konkursu plakata Arhitektura u mom kraju drugu nagradu su za svoj rad dobile učenice Reka Siveri i Melinda Barna iz odeljenja AT 3/2.