POHVALjENI NAJUSPEŠNIJI I NAJVREDNIJI

U četvrtak, 19. maja 2011. godine, u Politehničkoj školi bilo je svečano, jer je na prijemu koji je organizovao direktor škole Iso Planić, dodeljeno 131 pohvalnica učenicima svih obrazovnih profila koji su u toku tekuće školske godine učestvovali na takmičenjima i u raznim školskim aktivnostima i manifestacijama. Učenici su pohvaljeni za učešće na republičkim takmičenjima iz građevinarstva, grafičarstva, šumarstva i obrade drveta, opštinskim takmičenjima iz fizike i matematike, Festivalu pameti – logičkoj igri Doris, prepričavanju legendi, u pisanju arhaičnog pisma, Književnim danima Deže Kostolanjija, akciji Crvenog krsta Šta znaš o zdravlju?, kao i brojnim sportskim takmičenjima u plivanju, streljaštvu, stonom tenisu, košarci, rukometu, skoku u dalj, skoku u vis, bacanju kugle i trčanju.

Čestitamo im još jednom i ponosni smo na njih!