,,U BESKRAJNOM PLAVOM KRUGU“

U periodu od 11.05. do 13.05.2012 godine učenici naše škole BJELIĆ ALEKSA (AT21),MANJOK MIJA (AT21),RAKIĆ SLAĐANA (AT31) I BUNČIĆ LUKA (AT31) u pratnji profesorice NIKOVIĆ VERICE su boravili u kampu u Kikindi pod nazivom ,,U BESKRAJNOM PLAVOM KRUGU“. Kamp je organizovala srednja stručna škola,,Miloš  Crnjanski“. U kampu je učestvovalo pet škola: Hemijsko-medicinska škola iz Vršca, Tehnička škola iz Bora, GRIGORE MOISIL-HIGHSCOOL iz Temišvara,Politehnička škola iz Subotice i škola domaćin. Kamp je imao više radionica, a mi smo učestvovali u arhitektonskoj radionici.Naziv radionice je bio ,,Lepota kroz objektiv“.  Naši učenici sa svojim domaćinima su fotografisali znamenitosti Kikinde,i od tih fotografija pravili su panoe. Osim radionica učenici su učestvovali i u kvizu znanja, poligonu spretnosti.Uveče su imali druženje: karaoke večeri,poseta pozorišnoj predatavi.

Otišli smo da pokažemo šta znamo i umemo,da naučimo nešto novo kao i da se družimo.Za tri dana virtuelni svet fejzbuka zamenio je pravi stisak ruke i živa reč.

[book id=’5′ /]