POHVALNICE ZA 158 NAJUSPEŠNIJIH

I ove školske 2012/2013. godine učenici Politehničke škole su ostvarili zapažene rezultate na mnogobrojnim takmičenjima i manifestacijama. U četvrtak, 30. maja 2013. godine, uručene su pohvalnice najboljim i najuspešnijim učenicima koji su osvajali nagrade na 24. Republičkom takmičenju geodetskih i građevinskih škola, 17. Republičkom takmičenju u području u rada šumarstvo i obrada drveta, 18. Republičkom takmičenju u području rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Regionalnom takmičenju – mladi istraživači, 19. Konferenciji učenika građevinske struke (u kategoriji snimanja portala na zaštićenim objektima i dokumentacija i u kategoriji plakata, KSZV takmičenju srednjih škola (likovni konkurs,takmičenje iz recitacije, pisanje pesme, novele itd.), takmičenju lista HÉT NAP, takmičenju  u pravopisu, kao i na raznim takmičenjima u plivanju, odbojci, streljaštvu, rukometu, atletici, za učešće na Humanitarnom međuškolskom košarkaškom turniru, Javnom času fizičke kulture i zdravlja, zatim za doprinos u radu školskih novina, učešću u radu dramske sekcije, učešću u finalu Festivala pameti, takmičenju Crvenog krsta, za učešće na Okružnom takmičenje  iz matematike, kao i za doprinos u radu fotografa.