POSETA MINISTRA TOMISLAVA JOVANOVIĆA NAŠOJ ŠKOLI

U četvrtak, 13. marta 2014. godine, našu školu posetili su prof. dr Tomislav Jovanović, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije sa saradnicima, Borislav Staničkov, načelnik Školske uprave Zapadnobačkog i Severnobačkog okruga, i mr Jadranka Kojić, prosvetna savetnica.

Ministar Jovanović se tokom posete i obilaska škole upoznao sa uslovima i načinom rada u Politehničkoj školi, a prisustvovao je i času medijacije sa učenicima odeljenja GFT 1/13, koji je organizovala pedagoško-psihološka služba naše škole. On je sa učenicima i nastavnicima razgovarao o aktuelnim pitanjima u oblasti obrazovanja i problemima sa kojima se susreću, i istakao da sva deca treba da imaju jednake uslove i kvalitet obrazovanja uz negovanje kulturnog identiteta i tolerancije.