OBAVEŠTENjE ZA ŠKOLE, UČENIKE I RODITELjE

U subotu, 9. maja u Politehničkoj školi biće predstavljeni obrazovni profili za upis u prvi razred sledeće školske godine.

Nastavnici Politehničke škole očekuju učenike, roditelje i kolege od pola deset ( za one koji će upisati prvi razred na srpskom i hrvatskom nastavnom jeziku) i od pola jedanaest za učenike koji će upisati prvi razred na mađarskom nastavnom jeziku.

Svim prisutnim će biti omogućeno da obiđu niz učionica i kabineta u kojima će biti učenici Politehničke škole koji će pokazati šta uče i rade.

U školi će biti organizovane i dodatne aktivnosti: slikanje zainteresovanih, fotografisanje, mačevanje, razgovor sa pedagogom i psihologom, razgovor sa predmetnim nastavnicima, razgovor sa učenicima koji već pohađaju Politehničku školu, predstavljanje muzičkih tačaka i još puno toga.